Kovo 4 dieną Telšiuose vyks jau trečiasis Palaiminimų sekmadienis. Atsinaujinusiose vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos patalpose vykstantis atvirų visuomenei renginių ciklas kiekvieną mėnesį surenka per tris šimtus dalyvių bei Katalikų medijų centro yra tiesiogiai transliuojamas „YouTube“ kanale.

Palaiminimų sekmadieniai gimė kaip bendra Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo, brolių pranciškonų ir Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos iniciatyva, prie kurios prisijungė įvairių katalikiškų Telšių organizacijų ir bendruomenių savanoriai. Palaiminimų sekmadieniai orientuoti ne vien į tikinčiųjų auditoriją, bet yra skirti visiems norintiems pažinti katalikų tikėjimą ne vien bažnytinėje aplinkoje, atnaujinti ar pagilinti savo žinias, užduoti rūpimus klausimus, betarpiškai susipažinti su dvasininkais ar susirasti naujų draugų. Renginio metu veikia vaikų tarnyba, vyksta kūrybiniai užsiėmimai paaugliams, kuriuos veda pašvęstojo gyvenimo broliai ir seserys, įvairių meno sričių (teatro, muzikos) specialistai, jaunimo ir tėvų savanoriai.

Trečiojo sekmadienio tema „Argi mūsų širdys nebuvo užsidegusios?“ skirta susipažinti su Biblija arba Šventuoju Raštu, kuris nėra paprasta knyga. Biblija parašyta trimis originalo kalbomis: hebrajų, graikų ir aramėjų, per maždaug 1500 metų laikotarpį. Ją sudaro 46 Senojo Testamento ir 27 Naujojo Testamento knygos, kurias parašė mažiausiai 40 autorių. Tai buvo karaliai, politikai, mokslininkai, istorikai, gydytojai, poetai, filosofai, net žvejai – skirtingo amžiaus, išsilavinimo, gyvenimo patirties ir visuomeninės padėties žmonės, gyvenę skirtingose istorinėse ir kultūrinėse aplinkose. Todėl Šventajame Rašte galima rasti įvairaus žanro ir stiliaus pavyzdžių: istorinių ir literatūrinių pasakojimų, poezijos kūrinių, filosofijos ir teologijos traktatų, teisės dokumentų, biografijų ir laiškų, palyginimų ir patarlių. Pažinti Biblijos lobius padės šio Palaiminimų sekmadienio pranešėjai – Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, Stiubenvilio universitete JAV studijas baigusi teologijos ir katechetikos magistrė Aušra Mizgirienė ir pranciškonas Astijus Kungys.

Palaiminimų sekmadienio pradžia  – kovo 4 dieną, 10 val. vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos patalpose (Katedros a. 6, Telšiai). Įėjimas nemokamas. Artimiausi Palaiminimų sekmadieniai vyks balandžio 29-ąją ir gegužės 27 dieną.