Šlovinimo vakaras „Pakilk ir šviesk“2017-05-29T08:41:47+02:00

Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapijos 400 metų jubiliejaus proga iš vietos bendruomenės narių susibūrė unikalus Gyvasis orkestras ir jungtinis parapijos jaunimo choras, kurie birželio 18 d. 19 val. 30 min. Kretingos vasaros estradoje pasirodys kartu su muzikinių teatrų solistais Liudu Mikalausku ir Egidijumi Bavikinu, „Marijos radijo“ direktoriumi kunigu Povilu Narijausku ir soliste iš Kretingos Agne Bubilaite.

Koncerte „Pakilk ir šviesk“ susivienys šiuolaikinis ir klasikinis muzikos stiliai. Koncertinei programai kuriamos specialios žinomų giesmių aranžuotės, kad naujai suskambėtų elektrinių gitarų, perkusijos ir styginių orkestro derinys. Savo aranžuotomis giesmėmis pasidalino Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro meno vadovas Modestas Pitrėnas, giesmes aranžavo kompozitoriai Nerija Čepaitė ir Alvidas Remesa, savo aranžuotėmis repertuarą papildė Tadas Šileika ir Kornelijus Pukinskis. Orkestrui ir chorui diriguos Lina Pudžiuvelytė.

Šis vakaras bus tikra šlovinimo šventė. Visų giesmių tekstai bus rodomi dideliame ekrane, kad giedoti galėtų visi susirinkusieji. Pakilk nuo fotelio ir ateik šlovinti Dievą drauge!

Organizatoriai – pianistė Audronė Juozauskaitė ir Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai parapija.

 

Daugiau renginių galite rasti mūsų kalendoriuje.