Renginys „100 Vilties miesto darbų Lietuvai“2018-02-08T14:33:47+02:00

Vasario 15 d. Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje Klaipėdoje (Savanorių g. 4) vyks renginys „100 Vilties miesto darbų Lietuvai“: Šv. Mišios ir darbelių pristatymas. Minint Lietuvos valstybingumo 100-metį, šiuo renginiu bus skatinama ugdyti pilietinę visuomenę, o atliktais gerais darbais skleisti Klaipėdos kaip „Vilties miesto“ idėją.

Artėjant Lietuvos valstybingumo šimtmečiui, Klaipėdos tikybos mokytojai apjungė miesto ugdymo įstaigas ir ėmė skleisti žinią, jog Klaipėda – Vilties miestas – nori daryti gerus darbus ir juos dovanoti Lietuvai. Mokytojų idėją palaikė ir priėmė savo globon Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas. Į projektą įsijungė daugiau nei 30 ugdymo įstaigų, įskaitant ne tik mokyklas, bet ir kelių vaikų darželių bendruomenes, Klaipėdos apskrities Vakarų (jūros) šaulių 3-ioji rinktinę, Europos ir Lietuvos skautus, Nazareto šeimų bendruomenę.

Vasario 15 d. visi projekto dalyviai rinksis pas brolius pranciškonus į šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčią dėkoti Dievui ir pasidžiaugti vieni kitų gerais darbais.

Programa
13.00 val. šv. Mišios už Lietuvą
14.00 val. Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų projekto  100 Vilties miesto darbų Lietuvai I – ojo etapo pristatymas.
15.00 val. Agapė

 

Daugiau renginių galite rasti mūsų kalendoriuje.